Atrakcje w Jantarze

(23)

Plaża w Jantarze Jantarska plaża jest jedną z najszerszych plaż na naszym wybrzeżu, pokryta jest ona miałkim, żółtawym piaskiem. W sezonie letnim działa na niej strzeżone kąpielisko Jantar o d... więcej »

Główne zejście od ul. Morskiej i Brzozowej

Mierzeja Wiślana Mierzeja Wiślana to jedna z dwóch (obok Mierzei Helskiej) dużych mierzei polskiego wybrzeża. Wprawdzie sam półwysep oddzielający Zalew Wiślany od Bałtyku zaczyna się w ... więcej »

Mistrzostwa w Poławianiu Bursztynu Miejscowość Jantar od zawsze związana była z bursztynem - kopalną żywicą powstałą ok 40 milionów lat temu. Bałtycki bursztyn ceniony był już za czasów... więcej »

MINI ZOO w Jantarze Mini ZOO to idealne miejsce na spędzenie w ciekawy sposób wolnego dnia z rodziną. Kangury, zebra, wielbłąd jednogarbny, kozy kameruńskie, syryjskie i miniaturki, lamy, guan... więcej »

ul. Gdańska 1, Jantar

Mikoszewo Mikoszewo to lubiana miejscowość wczasowa leżąca w bliskim sąsiedztwie ujścia Wisły do morza. Ujście Wisły, w obecnym miejscu, powstało na skutek przekopu wykonanego pod koniec XIX-tego wie... więcej »

Junoszyno Junoszyno to cicha miejscowość wczasowa położona pomiędzy miejscowościami Jantar i Stegna. Na Żuławach Wiślanych działa Żuławska Kolej Dojazdowa. Jedną ze stacji tej działającej w sezo... więcej »

Stegna Stegna to atrakcyjna wieś wczasowa na Mierzei Wiślanej, tylko 30 km od Gdańska. Atutem miejscowości jest połączenie drogowe z Warszawą (DK nr 7), Łodzią i Śląskiem (A1). Wprawdzie, od gł&oacut... więcej »

Sztutowo Sztutowo to duża wieś (siedziba władz gminnych), która znajduje się w powiecie nowodworskim, przy wojewódzkiej drodze nr 501, na Żuławach Wiślanych. Gmina Sztutowo zapewnia bog... więcej »

Kąty Rybackie Kąty Rybackie to turystyczna wioska rozciągnięta wzdłuż Zalewu Wiślanego otoczona od północy sosnowym lasem i wodami Bałtyku. Kąty Rybackie to również wieś rybacka - od la... więcej »

Krynica Morska Krynica Morska to nieduże miasteczko wypoczynkowe położone w centralnym punkcie Mierzei Wiślanej. Prawa miejskie Krynica otrzymała dość niedawno - bo już po przemianach - w 1991 roku. ... więcej »

Sobieszewo - Wyspa Sobieszewska Sobieszewo swego czasu było wsią rybacko-letniskową, obecnie jest częścią miasta Gdańsk - Gdańsk Sobieszewo. Sobieszewo leży na Wyspie Sobieszewskiej, otoczonej p... więcej »

Gdańsk Gdańsk - miasto portowe nad Morzem Bałtyckim, jedno z miast o najdłuższej historii w naszym kraju, a jednocześnie jedno spośród najbardziej znanych, razem z Warszawą i Krakowem, polskic... więcej »

Gdynia Jedno z miast Trójmiasta (Gdańsk - Sopot - Gdynia) - Gdynia to największe miasto w naszym kraju nie będące miastem wojewódzkim - zamieszkuje je prawie 250 tysięcy mieszkańc&oacut... więcej »

Sopot Pomiędzy Gdańskiem i Gdynią leży uzdrowiskowe miasto - Sopot. Historia wypoczynku i leczenia w Sopocie sięga roku 1798 - wtedy wybudowano pierwszy budynek letniskowy, w 1819 r. otwarto pierwsze... więcej »

Hel Hel to miasteczko na końcu helskiej mierzei, o dość długich dziejach. Prawa miejskie nadane zostały Helowi już w XIII wieku. Do XV w. Hel był znaczącym ośrodkiem handlowym, potem utracił na znacz... więcej »

Centrum Rodzinnej Rekreacji Jest to wyjątkowa propozycja rekreacyjna dla turystów odwiedzających miejscowości Mierzei Wiślanej. W ramach Centrum można zwiedzać Ptaszarnię, Mini ZOO, odbyć prze... więcej »

ul. Gdańska 1, Jantar

Indiańska Wioska Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda życie prawdziwych Indian? Tutaj możesz przenieść się do egzotycznego i kolorowego świata Indian północnoamerykańskich. Jest to jedyna tego... więcej »

Jantar

Buffalo - Bill - jazda konna Jest to idealne miejsce nie tylko dla osób, które potrafią jeździć na koniach. Jeżeli nigdy dotąd nie siedziałeś nawet na koniu, a zawsze marzyłeś o takiej przygodzie, mus... więcej »

ul. Gdańska 2, Jantar

Pasieka u Strusi Jest to miejsce, które łączy w sobie edukacje z zabawą. Tutaj z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę. Pasieka U Strusi to miejsce, w którym poznasz tajniki hodowl... więcej »

ul. Gdańska 31A, Jantar

Muzeum Bursztynu - Stegna Jest to pierwsze prywatne Muzeum Bursztynu w Polsce. Składa się z 4 sal wystawowych. Będąc w Jantarze obowiązkiem jest odwiedzenie tego miejsca. Jak wiadomo słowo jantar to ... więcej »

ul. Gdańska 64, Stegna
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00