Atrakcje Turystyczne

Plaża

Większość turystów przyjeżdża jednak dla głównej atrakcji turystycznej miejscowości - nadmorskiej plaży. Jantarska plaża jest jedną z najszerszych plaż na naszym wybrzeżu, pokryta jest ona miałkim, żółtawym piaskiem. W sezonie letnim działa na niej strzeżone kąpielisko Jantar o długości 200 metrów (między zejściami nr 79 i nr 78). więcej »

Główne zejście od ul. Morskiej i Brzozowej

Centrum Rodzinnej Rekreacji

Centrum Rodzinnej Rekreacji to idealne miejsce na spędzenie czasu wspólnie z rodziną, na dobrej zabawie. Tutaj czeka na wszystkich ogrom atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. więcej »

ul. Gdańska 1, Jantar

Buffalo - Bill - jazda konna

Jest to idealne miejsce nie tylko dla osób, które potrafią jeździć na koniach. Jeżeli nigdy dotąd nie siedziałeś nawet na koniu, a zawsze marzyłeś o takiej przygodzie, musisz odwedzić to miejsce! więcej »

ul. Gdańska 2, Jantar

Mierzeja Wiślana

Mierzeja Wiślana to łańcuch piaszczystych wydm, które zostały obsadzone lasami sosnowymi i mieszanymi. więcej »

Mikoszewo

Mikoszewo to lubiana miejscowość wczasowa leżąca w bliskim sąsiedztwie ujścia Wisły do morza. więcej »

Stegna

Stegna to atrakcyjna wieś wczasowa na Mierzei Wiślanej, tylko 30 km od Gdańska. więcej »

Sztutowo

Sztutowo to duża wieś (siedziba władz gminnych), która znajduje się w powiecie nowodworskim, przy wojewódzkiej drodze nr 501, na Żuławach Wiślanych. więcej »

Kąty Rybackie

Kąty Rybackie to turystyczna wioska rozciągnięta wzdłuż Zalewu Wiślanego otoczona od północy sosnowym lasem i wodami Bałtyku. więcej »

Krynica Morska

Krynica Morska to miejsce, głównie, letniego wypoczynku. Krynica znajduje się nad Zatoką Gdańską, która jest dość płytka. więcej »

Gdańsk

Gdańsk to naturalnie też duży ośrodek wakacyjnego odpoczynku. Znajdują się w tej okolicy plaże nadmorskie, różnorodna i ogromna baza turystyczna oraz gastronomiczna. więcej »

Gdynia

Gdynia, mimo że jej historia sięga XIII stulecia, zaczęła się tak naprawdę rozwijać dopiero w dwudziestoleciu międzywojennym. więcej »

Sopot

Historia wypoczynku i leczenia w Sopocie sięga roku 1798 - wtedy wybudowano pierwszy budynek letniskowy, w 1819 r. otwarto pierwsze kąpielisko morskie, a w 1823 roku funkcjonował pierwszy budynek leczniczy. więcej »

Hel

Hel to miasteczko na końcu helskiej mierzei, o dość długich dziejach. Prawa miejskie nadane zostały Helowi już w XIII wieku. więcej »